Ponedjeljak, 06 Svi 2024 08:47

Slavonija odigrala neodlučeno na gostovanju kod Vuteks Sloge u 26. kolu 3. Nogometne lige - Istok

VUKOVAR - Proteklog vikenda odigrane su sve utakmice 26. kola 3. Nogometne lige - Istok. Iako nije pobijedila Slavonija je napravila velik korak prema obrani naslova prvaka 3. NL - Istok. Osim što su odradili jedno teško gostovanje, povećali su prednost u odnosu na prvog pratitelja koji je poražen u Pleternici.

Vuteks je u protekla dva kola riješio sve svoje probleme, ostatak sezone proteći će u bezbrižnom nadmetanju.

Čestitke mojim momcima na zasluženo osvojenom bodu. Utakmica je bila prava natjecateljska, gdje smo promašili nekoliko prilika, kao i gosti. Drago mi je što nismo primili gol protiv najbolje ekipe u ligi. Momci su bili na visini zadatka. Gostima želimo sreću u nastavku prvenstva – mišljenje je Vlade Karakaša, trenera Vuteksa.

Tvrda, teška utakmica kako smo i očekivali. Teren malo lošiji, dobar protivnik, dobri i mi, na kraju realan rezultat. Bili smo bolji u prvom poluvremenu, dok je Vuteks dugim loptama tražio put do našeg gola, nažalost, u nastavku smo i mi prihvatili takvu igru pa je ovo i rezultat kojim smo zadovoljni. Idemo dalje, okrećemo se Borcu – prokomentirao je Krešo Poleti, trener Slavonije.

Rezultati 26. kola : Vuteks Sloga - Slavonija 0:0, Valpovka - Oriolik 0:0, Bedem - Svačić 2:0, NAŠK - Đakovo Croatia 5:1, Slavija - Čepin 4:1, Borac - Sloga 0:1, Graničar - Tomislav (C) 3:1, Tomislav (DA) - Kutjevo 2:3.

U 27. kolu, u subotu, 11. 05. 2024. u 17,30 sati sastaju se Slavonija - Borac, Sloga - Slavija, Čepin - NAŠK i Đakovo Croatia - Bedem dok će u nedjelju, 12. 05. 2024. u 17,30 sati igrati Tomislav (DA) - Valpovka, Kutjevo - Graničar, Tomislav (C) - Vuteks Sloga i Svačić - Oriolik.

Pročitano 193 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 06 Svi 2024 08:59