Članovi Teniskog kluba Požega proteklog vikenda su bili uspješni na svim natjecanjima

Tenis 19. lipnja 2024.

SLAVONSKI BROD / VARAŽDIN / POŽEGA – Proteklog vikenda natjecatelji Teniskog kluba Požega su ponovno bili aktivni.

Najmlađi članovi požeškog kluba nastupili u Slavonskom Brodu na natjecanju do 10 godina gdje su bili više nego uspješni osvojivši čak 5 medalja. Luciana Prpić je bila najbolja u brončanom turniru, dok su Korina Ivanković i Erika Soldo podijelile 3. mjesto. Lucija Blažičević je bila treća u zelenom turniru, a kod dječaka je David Balog osvojio zeleni turnir.

Na jakom natjecanju 2. ranga do 12 godina, Lucija Grbeš je bila treća u Varaždinu.

Seniorska ekipa TK Požege je u 6. kolu 3. Hrvatske teniske lige – Istok. pobijedila kod kuće vodeću ekipu TK Nova Gradiška rezultatom 6:1. U 6. kolu u Požegu dolazi TK Olimpija Osijek 1984 (22. 06.).