Ponedjeljak, 15 Travanj 2024 07:09

Rukometaši Požege u 23. kolu 1. HRL - Sjever pobijedili Valpovku u gostima

VALPOVO - Rukometaši Požege su u 23. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever svladali Valpovku u gostima rezultatom 29:31 (15:19) i tako došli do četvrte pobjede u posljednjih 5 utakmica. Požežani su poveli 2:5, a zatim su dopustili kratki povratak domaćim igračima do rezultata 10:9, da bi završnih deset minuta prvog dijela odigrali odlično i na odmor otišli vodstvom 15:19.

U drugom dijelu Požega je kontrolirala rezultat i mirno utakmicu privela kraju. U 54. minuti rezultat je bio 25:30, a u završnici je Valpovka iskoristila malo opuštanje gostiju i smanjila rezultat na konačnih 29:31. Karlo Grgurić postigao je  9 pogodaka (6/6 iz sedmeraca). Lovro Glasnović zabio je 6 puta, dok su po 4 pogotka dodali Marko Antunović i Ivan Janjić.

Požega je i dalje na 5. mjestu ali je bodovno izjednačena sa četvrtim Metalcem (Zagreb). U narednom, 24. kolu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc gostuje Slatina, a taj susret igrat će se u nedjelju, 14. 04. 2024. s početkom u 17,00 sati.

Pročitano 276 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 16 Travanj 2024 10:58