Ponedjeljak, 18 Ožujak 2024 10:20

U 20. kolu 1. HRL - Sjever rukometaši Požege pobijedili Metalac u Zagrebu

ZAGREB - Požeški rukometaši pridružili su se proslavi Dana grada Požege tako što su pobijedili Metalac u Zagrebu, u 20. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Požežani su odigrali odličnu utakmicu od samog početka, nametnuli su svoju igru iritam od prve sekunde te tako u potpunosti kontrolirali utakmicu.

Domaći rukometaši su samo tri puta imali vodstvo, a zadnji put je to bilo pri rezultatu 14:13 u 35. minuti. U 44. minuti rezultat je 19:19, ali tada kreće serija gostiju od 5 pogodaka i u 49. minuti je rezultat 19:24. U 56. minuti je 24:30, da bi domaćini u završnici smanjili zaostatak na konačnih 28:31.

Sjajnu utakmicu odigrao je Jerko Tukonić koji je postigao 9 pogodaka uz fantastičnu rolu i u obrani. Ivan Janjić dodao je 6 pogodaka, Marko Antunović 4, dok su po 3 gola zabili Karlo Grgurić i Ivan Antunović. U narednom, 21. kolu Požega gostuje kod Dugog Sela, a nakon toga je dvotjedna stanka u prvenstvu zbog Uskrsnih blagdana. Na svom parketu rukometaši Požege ponovno će igrati u subotu, 06. travnja kada će u sklopu 22. kola ugostiti Novi Zagreb.

Pročitano 203 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 18 Ožujak 2024 11:56