Nedjelja, 06 Studeni 2022 13:56

Rukometaši Požege svladali Vidovec u 8. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

POŽEGA - Rukometaši Požege u 8. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever su jučer u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc ugostili RK Vidovec i došli do važne pobjede rezultatom 40:35 (20:16). Ponovno je ekipa trenera Daria Anića i Filipa Bešlića loše otvorila utakmicu i nakon promašena 4 sedmerca u 13. minuti gubila rezultatom 6:8. Do kraja prvog dijela Požežani su proigrali i na odmor otišli sa 4 gola prednosti (20:16).

U nastavku susreta požeški rukometaši su držali sve pod kontrolom, a u nekoliko navrata imali su prednost i od 8 pogodaka da bi na kraju pobijedili sa 5 razlike  (40:35). Najbolji strijelac bio je Karlo Grgurić sa 7 pogodaka, po šest pogodaka postigli su Vilim Gotal, Marko Antunović, Marko Sertić i Ivan Janjić. Ivan Cota skupio je 13 obrana.

Požega je trenutno na 4. mjestu sa 9 bodova, a u narednom, 9. kolu gostuje u Virovitici (12. 11. 2022.) koja je posljednja na ljestvici sa 1 bodom.

Pročitano 458 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 10 Studeni 2022 10:44