Rukometaši Požege u gostima pobijedili Viro Viroviticu u 19. kolu 1. HRL - Sjever

Rukomet 14. ožujka 2022.

VIROVITICARukometaši Požege su u 19. kolu 1. Hrvatske rukometne lige – Sjever gostovali u Virovitici kod Viro Virovitice koju su uvjerljivo pobijedili rezultatom 20:34 (10:16). Požežani su poveli 2:7 u 8. minuti i najavili da u ovom susretu neće biti iznenađenja, a na poluvremenu su imali sigurno vodstvo od 6 pogodaka prednosti (10:16).

U drugom dijelu utakmice prednost se samo povećavala do konačnih 20:34. Vilim Gotal postigao je 8 golova, Ivan Antunović 5, Šimun Banović, Karlo Grgurić i Luka Poplašen zabili su po 4, Marko Sertić 3, a Marko Ćosić, Lovro Glasnović i Ivan Janjić svaki po 2 pogotka.

U narednom, 20. kolu rukometaši Požege su u subotu, 19. ožujka trebali ugostiti vodeći Osijek u derbiju kola i drugog dijela sezone ali je taj susret odgođen jer je Sportska dvorana Tomislav Pirc zauzeta. Vjerojatni termin odigravanja ove utakmice je srijeda, 13. travnja.