Mladi stolnotenisači Požege nastupili na 16. Međunarodnom memorijalnom turniru "Mirko Abramović" u Varaždinu

Ostalo 08. studenoga 2022.

VARAŽDIN – Proteklog vikenda u Varaždinu je održan međunarodni stolnoteniski turnir – 16. Memorijal “Mirko Abramović”, na kojemu je nastupilo oko 450 igrača iz Slovenije, Bosne i Hercegovine, Ukrajine, Indije i Hrvatske.

Prvoga dana turnira član STK Požega Ivan Smiljanić osvojio je 1. mjesto u kategoriji Najmlađih kadeta, dok je drugoga dana potpuno neočekivano u kategoriji dvije godine starijih osvojio izvrsno 3. mjesto uz dosta teških mečeva

Natjecateljica STK Požega Nera Vujasinović odličnom igrom ušla je među 16 najboljih, gdje je zaustavljena od pobjednice turnira rezultatom 3:2 u setovima.

Laura Ambruš je s dvije pobjede uspjela proći grupu i plasirati se u završnicu natjecanja, dok je trenerica STK Požega Nikolina Raguž u četvrtfinalu izgubila od pobjednice turnira. Najmlađi natjecatelji, Niko i Vigo Zdelar Škoko te Mato Ivčetić pružili su odličan otpor starijim natjecateljima te je vidljiv njihov napredak iz turnira u turnir.