Mlade stolnotenisačice Požege ostvarile dobre rezultate na Uskrsnom turniru u Lipiku

Ostalo 30. travnja 2019.

LIPIK – U subotu, 27. 04. 2019. u Lipiku je održan Kadetski Uskršnji stolnoteniski turnir. Za Stolnoteniski klub “Požega” nastupilo je sedam stolnotenisačica u tri uzrasne kategorije.

U kategoriji najmlađih kadetkinja Marta Šipek osvojila je prvo mjesto, a Iva Njavro treće mjesto. U kategoriji mlađih kadetkinja Nika Berdi i Lana Ujević bile su treće.

U kategoriji klinceza je bio najveći broj sudionika. Nika Bunjevac i Dora Berdi osvojile su odlično peto mjesto, a u drugoj skupini klinceza Nera Vujasinović zauzela je treće mjesto.

Mlade nade STK Požega na natjecanju je vodila njihova trenerica Ljiljana Miletić.