U subotu, 30. svibnja 2026. u Požegi i Velikoj održat će se Međunarodni odbojkaški turnir u organizaciji SRU "Papuk" Velika

Odbojka 27. svibnja 2026.

POŽEGA – U subotu, 07. lipnja 2025. u Požegi Velikoj održat će se Međunarodni odbojkaški turnir u rekreativnoj odbojci za žene i muškarce u organizaciji Sportsko rekreativne udruge “Papuk” Velika.

Na 11. Međunarodnom odbojkaškom turniru “Žene u najboljim godinama “ sudjelovat će 10 ženskih rekreativnih ekipa.

To su SRU “Živim sport” Slavonski Brod, ROU “Srcem za odbojku” Tuzla, ŽSRU “Ante Portas” Vinkovci, Nova Gradiška, “Klapa” Osijek, “Strine” Požega, “KROL” Split, “Sport za sve” Pleternica“Kud koji, mili moji” (Požega) i domaćin SRU “Papuk” Velika.

Na 11. Međunarodnom odbojkaškom turniru “Žene u najboljim godinama “ sudjelovat će 12 ženskih rekreativnih ekipa.

To su SRU Živim sport (Slavonski Brod), Srcem za odbojku (Tuzla), ŽSRU Ante Portas (Vinkovci), Nova Gradiška, Klapa (Osijek), Bumerang (Gračanica), SRU Sport za sve (Pleternica), A je to (Požega), KROL (Split), Legice (Osijek), OK Đakovo i domaćin SRU Papuk (Velika).

Aktivne i vrijedne članice SRU Papuk organiziraju i 4. Međunarodni turnir “Muškarci u najboljim godinama” na kojem će nastupiti 7 ekipa. To su Sokol (Požega), Lege (Osijek), KROL (Split), Br(o)đani (Slavonski Brod), Graševina (Velika), Oštra luka (Orašje) i Srcem za odbojku (Tuzla).

Utakmice će se igrati u Sportskoj dvorani Osnovne škole Ivan Goran Kovačić u Velikoj i u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc” u Požegi. Po završetku turnira sve ekipe će druženje nastaviti na zajedničkoj večeri u Društvenom domu u Radovancima.

Na prošlom turniru koji je u istim dvoranama održan 07. 06. 2025.  nastupilo je 10 ženskih i 4 muške ekipe, odigrano je ukupno 28 utakmica, a prva mjesta osvojile su ekipe Strine (Požega) i Lege (Osijek).

Organizator poziva sve ljubitelje sporta da dođu podržati ekipe, uživati u odličnoj atmosferi i da zajedno s njima stvore pravi sportski spektakl. Ulaz je slobodan.

Pročitano 66 puta