Županijske nogometne selekcije 2005. i 2006. godišta gostovale kod Osječko - baranjskih selekcija

Nogomet 19. listopada 2018.

POŽEGA / OSIJEK – Nakon što su 01. 10. u Požegi igrale protiv Vukovarsko – srijemskih županijskih selekcija, u utorak, 16. listopada Požeško – slavonske županijske nogometne selekcije 2005. i 2006. godišta gostovale su u Osijeku kod Osječko – baranjskih županijskih selekcija.

Selekcija 2005. godišta poražena je rezultatom 2:0 dok je selekcija 2006. godišta pobijedila rezultatom 1:3. Nakon što su na poluvremenu gubili 1:0 pogotkom Leona Bakača (Našk Našice) iz 4. minute u drugom dijelu su igrači naše županijske selekcije zaigrali bolje, postigli 3 pogotka i došli do pobjede. Strijelci su bili Marko Tajs (Slavonija Požega) u 45., Tvrtko Janković (Dinamo Vidovci) u 50. i Marin Šarić (Slavija Pleternica) u 53. minuti.

Sa selekcijama su išli treneri Siniša Grubišić (Hajduk Pakrac), Ivor Podunavac (Lipik 1925), Nevio Berdi i Goran Jurković (Slavonija Požega) i tajnik NS PSŽ Damir Bognar.

Tijekom idućeg tjedna požeške selekcije odigrat će još utakmice s Brodsko – posavskom županijom. Nakon toga će se napraviti širi popis igrača iz 4 slavonske županije koje će u srijedu, 07. 11. 2018. u Osijeku međusobno odigrati trening utakmicu. Nakon toga će se napraviti popis igrača koji će predstavljati našu regiju odnosno Nogometno središte Osijek na završnoj državnoj selekciji.