U 25. kolu MŽNL Dinamo u Vidovcima izgubio od Hajduka (Pakrac), a Požega poražena u Gornjoj Vrbi

Nogomet 28. svibnja 2024.

POŽEGA – Proteklog vikenda odigrane su sve utakmice pretposljednjeg, 25. kola Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod / Požega u kojem su oba kluba s područja grada Požege su poražena.

DINAMO-HAJDUK 0:1

Dinamo je ugostio 3. plasiranu ekipu, Hajduk. Gosti su golom Filipa Matijaševića u 23. minuti uzeli sva 3 boda.

“Dinamo ili Hajduk? U ovom slučaju Hajduk efikasniji. Tri boda idu u Pakrac. Čestitke gostima i sretno dalje.”-izjavio je za Dinamo, Mario Raguž

“Prava prvenstvena utakmica sa dosta trke i borbe sa jedne i druge strane. Domaćin imao dosta udaraca po golu mi jedan zabijamo i dobivamo utakmicu. Hvala domaćinu na gostoprimstvu, večeri i moram pohvaliti odličan teren i uvjete u kojima klub radi.”-mišljenje je trenera Hajduka, Dubravka Ljevakovića.

OMLADINAC-POŽEGA 4:2

Ekipa iz Gornje Vrbe je ugostila Požegu koja se ne nalazi u bajnoj situaciji na tablici. Omladinac dolazi do vodstva već u 3. minuti preko Tomislava Tipurića i povisuju vodstvo u 25. minuti, strijelac je Marko Jurić-Katušić. Igrala se 37. minuta kad je Požega smanjila vodstvo Omladinca, strijelac je bio Anto Kavedžija. Golovima Josipa Ravlića u 54. i 64. minuti rješeno je pitanje pobjednika. Matko Bulf u 78. minuti postiže utješni pogodak za Požegu.

“Dobra utakmica u kojoj smo mi zaslužena slavili. Čestitke objema ekipama na prikazanom.”-komentar je trenera Omladinca, Ivana Pavkovića.

Rezultati 25. kola :  Omladinac – Požega 4:1, Dinamo – Hajduk 0:1, Lipik 1925 – Papuk 1:0, Sikirevci – Vinogorac 3:5, Jakšić – Mladost 3:2, Slobodnica – Slavonac 1:5, Psunj Sokol – Zadrugar 1:1.

Posljednje, 26. kolo igrat će se u nedjelju, 02. 06. 2024. u 18,00 sati, a sastaju se : Požega – Jakšić, Papuk – Dinamo, Mladost – Sikirevci, Hajduk – Psunj Sokol, Zadrugar – Slobodnica, Slavonac – Omladinac i Vinogorac – Lipik 1925.