Slavonija uvjerljivo pobijedila Omladinac (Gornja Vrba) u 25. kolu 3. NL - Istok

Nogomet 02. svibnja 2023.

POŽEGA – Slavonija je opravdala ulogu velikog favorita i rutinski došla do uvjerljive pobjede kojom su uz pomoć Borca sustigli Graničar i sada Požežani, kao i Županjci, sve drže u svojim rukama, tko osvoji sve bodove do kraja sigurno je prvak!

Borili su se gosti, odoljevali domaćim napadima do 26. minute kada ih je načeo Mato Marčetić, a do kraja prvog dijela u strijelce se upisao i mladi Martin Šubara. I u nastavku je Omladinac dugo čuvao svoju mrežu i imao pristojan rezultat, a onda u samo 9 minuta doživio potop u režiji dvojca Matej Martinović – Ivan Antunović.

Najbolji igrač Slavonije ovog proljeća je postigao dva, a najbolji igrač Slavonije jedan za konačnih 5:0!

Rekao sam dečkima da moramo krenuti od početka ozbiljno i odlučno, da ne smijemo upasti u njihov ritam te da je jako važno da ih načmemo što ranije nakon čega će biti lakše, točno to se i dogodilo. Nakon prvog gola, a posebice nakon drugog sve je bilo jednosmjerna cesta. Čestitke dečkima na zasluženoj pobjedi, čestitke i gostima na korektno predstavi i zaista im želim da izbore ostanak u ovoj ligi. Mi idemo dalje, borba za vrh je otvorena, ne odustajemo od vrha iako nemamo imperativa – izjava je Kreše Poletija, trenera Slavonije.

Čestitam domaćima na zasluženoj pobjedi i izuzetno korektnom prijemu – riječi su Roberta Dujića, trenera Omladinca.

Rezultati 25. kola : Slavonija – Omladinac 5:0, Darda – Đakovo Croatia 2:2, Valpovka – Vuteks Sloga 5:1, NAŠK – Sloga 1:0, Oriolik – Slavija 2:1, Borac – Graničar 2:1, Svačić – Bedem 3:0, Kutjevo – Čepin 3:3.

U 26. kolu, u subotu, 06. 05. 2023. s početkom u 17,30 sati sastaju se Vuteks Sloga – Slavonija, Đakovo Croatia – Borac, Slavija – NAŠK, Sloga – Valpovka i Čepin – Darda, a u nedjelju, 07. 05. 2023. u 17,30 sati igrat će Graničar – Svačić, Bedem – Oriolik i Omladinac – Kutjevo.