Slavonija pobijedila Mladost u Antinu rezultatom 1:10

Nogomet 31. listopada 2015.

ANTIN – Nogometaši požeške Slavonije na gostovanju u Antinu svladali su domaću Mladost rezultatom 1:10 u sklopu 12. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

Tri pogotka postigao je Goran Jurić, dvostruki strijelci bili su Matej Ivanović i Marko Grbeš. Po jednom su se u listu strijelaca upisali Mislav Včelik, Mile Pavelić i Petar Tomić.

Na igralištu Paža susret je riješen već u prvih petnaest minuta kada je Slavonija pogocima Jurića imala vodstvo od 0:2. Do kraja poluvremena Pavelić i Včelik su svojim pogocima potvrdili pobjedu.

U drugom dijelu bilo je samo pitanje s koliko razlike će završiti ova utakmica.

Domaćin se nalazi u velikim problemima. U prošlom kolu igrači Mladosti su odbili putovati u Koprivnicu. Zbog toga će njihov glavni cilj u nastavku sezone biti odigrati sve utakmice do kraja kako ne bi bili izabačeni u najniži rang natjecanja.

Pleternička Slavija je u derbiju kola na svom Stadionu pobijedila Bjelovar rezultatom 2:0 (Josip Jakovljević i Ivan Peharda).

Slavonija u sljedećem, 13. kolu dočekuje NK Oriolik (Oriovac).

Utakmica se igra na Stadionu kraj Orljave u subotu, 07. studenog s početkom u 14,30 sati.

MLADOST (A) – SLAVONIJA 1:10 (0:4)

ANTIN – Igralište Paža, gledatelja 100, sudac Jozić (Slavonski Brod)

STRIJELCI. 0:1 Jurić (11), 0:2 Jurić )14), 0:3 Pavelić (21), 0:4 Včelik (25), 1:4 Prkić (47), 1:5 Ivanović (50), 1:6 Grbeš (55), 1:7 Ivanović (58), 1:8 Tomić (69), 1:9 Jurić (75), 1:10 Grbeš (80)

MLADOST – Mikić, Đerđ (od 57. Sokić), Andričević, Ivanković, Kovačević, Knezović (od 46. Vitomir), Brajković, Čaić, Šokčević (od 83. Ižaković), Prkić, Matanović. Trener Antun Ratkić

SLAVONIJA – Vasić, Pavelić (od 54. Grbeš), Tomić, Jo. Neruda, Jurić, Darmopil, Včelik, Žiška (od 71. Franjić), Ivanović, Jakešević, Podobnik (od 46. Karačić). Trener Marijan Bakula.