Slavonija odigrala neodlučeno s Bjelovarom

Nogomet 19. ožujka 2016.

POŽEGA – nogometaši Slavonije danas su na svom Stadionu kraj Orljave ugostili NK Bjelovar u 19. kolu 3. Hrvatske nogometne lige Istok. Kapetan Mile Pavelić već je na samom početku utakmice doveo svoju momčad u vodstvo. Desetak minuta poslije Vjekoslav Kolar je postavio konačnih 1:1. Gosti su u zapisniku imali samo 14 igrača, a sva tri igrača s klupe su u drugom poluvremenu ušli u igru. U sljedećem, 20. kolu Požežani gostuju u Belišću.

SLAVONIJA – BJELOVAR 1:1 (1:1)

POŽEGA – Stadion Slavonije, gledatelja 150, sudac Škobić (Osijek), pomoćnici Škrobar (Osijek), Dendis (Jelisavac).

STRIJELCI: 1:0 Pavelić (3), 1:1 Kolar (14)

SLAVONIJA: M. Vasić, Pavelić (od 72. Matić), Jan Nerduda, Jos. Neruda (od 86. Karačić), Jurić, Plešić (od 80. Darmopil), Včelik, Sokić, Jakešević, Grbeš, Podobnik. Trener Marijan Bakula

BJELOVAR: Gavranović, Hajdarović, Furmek (od 90. Šotola), Ostrman (od 70. Roginić), Pušić, Kuprešak, Kolar, Rajić, Tominac (od 46. Kuhar), Debač, Orač. Trener Marin Lalić.