Pobjeda Slavonije u Ludbregu u 24. kolu 3. HNL - Istok

Nogomet 24. travnja 2016.

LUDBREG – Nogometaši Slavonije jučer su donijeli sva tri boda s gostovanja u Ludbregu u sklopu 24. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok. Požežani su u utakmici punoj preokreta i pogodaka slavili rezultatom 3:4 i svladali domaću Podravinu.

Slavonija je nakon pola sata igre bila u zaostatku dva pogotka ali je stoper Petar Tomić do odmora smanjio rezultat na 2:1. U drugom dijelu igrači trenera Marijana Bakule pogocima Gorana Jurića i kapetana Mile Pavelića preokreću rezultat na 2:3. Malec je u 77. minuti izjednačio na 3:3 a pobjedu “Plavima s Orlajve” donosi njihov ponajbolji igrač ovog proljeća Valentino Podobnik pogotkom u 84. minuti.

U sljedećem, 25. kolu Slavonija dočekuje BSK (Bijelo Brdo). Utakmica se igra u subotu, 30. travnja s početkom u 17,00 sati na Stadionu kraj Orljave.

PODRAVINA – SLAVONIJA 3:4 (2:1)

LUDBREG – Igralište Podravine. Gledatelja 100. Sudac Sabljić (Stare Plavnice).

STRIJELCI: 1:0 Fajt (22), 2:0 Kuhta (28), 2:1 Tomić (36), 2:2 Jurić (65), 2:3 Pavelić (71), 3:3 Malec (77), 3:4 Podobnik (84).

PODRAVINA: Sudec, Kučko, Međimorec (od 64. Junior Ceslo), Valjak, Kuhta, Fajt, Sakač, Labaš (87. Premec), Šinjori, Malec, Čeko. Trener Velimir Špikić.

SLAVONIJA: M. Vasić, Pavelić, Ja Neruda (od 54. Darmopil), Tomić, Jo. Neruda, Jurić (od 90. Plešić), Včelik, Sokić, Grbeš (od 86. Ivanović), Matić, Podobnik. Tener Marijan Bakula.