Uvjerljive pobjede Četiri šanka i Percom dostave plina SB

Mali nogomet 23. prosinca 2015.

POŽEGA – Trećeg natjecateljskog dana 25. BMNT “Požega 2015” odigrano je 8 utakmica u kategoriji Fonda nagrada.

U prvoj utakmici ekipa s uvjerljivo najdužim imenom na ovogodišnjem turniru – Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar je rezultatom 2:1 bila bolja od Club Saloona. Poveli su „vinari“ pogotkom Marka Petrovića u 3. minuti. Za Saloon je izjednačio Josip Nižić u 6. minuti. Pobjedu je svojim suigračima donio Marko Petrović svojim drugim pogotkom u 14. minuti jer u drugom dijelu nije bilo pogodaka.

U drugom susretu jaka slavonskobrodska ekipa Percom dostava plina je rezultatom 4:1 bila bolja od NK Mladost Pavlovci. Pogotke za Percom postigli su Goran Jurić (2), Mario Petrović i Almedin Bundevica. Za Pavlovčane strijelac je bio Jurica Kljaić.

Moby dick Batrina i Autodijelovi Tokić odigrali su neodlučeno 1:1. Poveli su „Tokići“ pogotkom Benjamina Banožića u 15. minuti, a izjednačio je Stjepan Mišić u 22. minuti. Nakon izvođenja penala prednost su stekli Autodijelovi Tokić rezultatom 2:3.

Igrači Percoma su protiv Vina Soldo odigrali i drugu utakmicu u skupini te ostvarili i drugu pobjedu rezultatom 4:0. Tri pogotka postigao je Almedin Bundevica, a jedan je dodao Goran Jurić.

Jedan od favorita turnira ekipa Četiri šanka je u svom prvom susretu na ovogodišnjem turniru lako svladala ekipu Jedino Požega rezultatom 4:1. Pogotke su postigli Josip Zeba, Tomislav Baltić, Mario Ćubel i Luka Bradičić. Voditelj ekipe Četiri šanka Nikola Zeba i ovaj turnir je počeo na golu kao vratar kao i prošle godine. Počasni pogodak za Jedino Požegu postigao je Ante Paulić.

Malonogometni klub Alabama Mojito bar je rezultatom 2:1 bila bolja od Fast food Pink pantera. Pogotke za Alabamu postigli su Nikola Bulaja i Tomislav Ognjenčić koji je postigao i jedan autogol. Alabama je cijeli susret odigrala sa samo 6 igrača bez rezervi na klupi.

Juniori NK Slavonije pobijedili su Alibi bar rezultatom 3:1. Poveli su igrači Alibija pogotkom Dominika Brekala već u 3. minuti. Na početku drugog dijela juniori Slavonije su sa tri brza pogotka došli do preokreta i pobjede. Pogotke su postigli Danijel Smojvir u 16., Marko Karačić u 18. i Ivan Smojvir u 20. minuti.

Igrači Vinarstva i vinogradarstva Kitanović Caffe bara Leona Caffe bara Centar su u istom danu odigrali i svoju drugu utakmicu na turniru te protiv NK Parasan Golobrdci ostvarili i svoju drugu pobjedu u skupini. Rezultat je bio 4:0 za ekipu iz Brestovca, a strijelci su bili Tomislav Jurić, Josip Malovec, Robert Bojić i Alen Jagodić.

Igrači NK Eminovci svoj susret protiv Pizza bara Simplex su dobili bez borbe rezultatom 3:0 jer njihov protivnik nije mogao doći na utakmicu i odustao je od nastupa na požeškom turniru.

Nakon dvodnevne pauze zbog blagdana turnir se nastavlja za vikend kada će se odigrati čak 22 utakmice (10 u subotu, 12 u nedjelju). Sa svojim turnirom kreće i kategorija veterana koja će odigrati prva dva kola po skupinama.

Rezultati  – Srijeda, 23. 12. 2015. – 3. dan

Club Saloon – Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar 1:2

NK Mladost Pavlovci – Percom dostava plina SB 1:4

MNK Moby dick Batrina – Autodijelovi Tokić 1:1 (2:3p)

Percom dostava plina SB – Vina Soldo 4:0

Četiri šanka – Jedino Požega 4:1

Pizza cut Simplex SB – NK Eminovci 0:3 (bb)

MNK Alabama Mojito bar – Fast food Pink panter 2:1

Slavonija juniori – Alibi bar 3:1

NK Parasan Golobrdci – Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar 0:4