Utakmicama 9. kola završen prvi dio sezone u Malonogometnoj ligi veterana Požega

Mali nogomet 12. siječnja 2016.

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 10. siječnja odigrane su sve utakmice 9. kola Malonogometne lige veterana Požega.

Pobjednici 25. Božićnog malonogometnog turnira „Požega 2015“ igrači Kelvina izgubili su od Vallis Auree rezultatom 3:4. Kelvin je na poluvremenu vodio 2:0 pogocima Nevia Berdija i Željka Mitrovića. Igrači Auree u drugom su dijelu preokrenuli rezultat i poveli 2:3 pogocima Zdenka Šarića i Tomislava Mandića (2). Berdi je izjednačio u 37. minuti ali je Krešimir Krešić pogodio, u posljednjoj, 40. minuti za 3:4 i donio važne bodove svojoj ekipi.

Lider prvenstva ekipa Bećara uvjerljivo je pobijedila Prvi hrvatski redarstvenik rezultatom 6:0. Peterostruki strijelac bio je Draženko Kljajić dok je jedan pogodak postigao Vlado Karan.

Alabama je teže od očekivanog došla do bodova protiv Standarda rezultatom 2:1. Pogotke za Alabamu postigli su Krešo Poleti i Ivica Fliszar. Za Standard je zabio Mirko Vinković.

Pilana Blatančić vodila je cijelu utakmicu protiv Rampe Spin Valis ali je na kraju pogotkom pet minuta prije kraja poražena rezultatom 7:8. Četiri pogotka za Pilanu postigao je Sebastijan Kalnak, a po jedan Rajko Mijatović, Ivo Stojčević i Josip Mauzner. Čak 6 pogodaka za Rampu postigao je Jako Novak, a jednom su zabili Davor Fuček i Dražen Fuček.

Euromodul je rezultatom 5:3 svladao Hvidru. Tri pogotka postigao je Danislav Rašić, a po jedan Predrag Olšak i Antun Mandić. Za Hvidru strijelci su bili Josip Pavunčec, Mario Jakovac i Vjeko Juranović.

Odigrana je i zaostala utakmica 2. kola u kojoj je Rampa Spin Valis rezultatom 4:3 bila bolja od Hvidre. Strijelci za Rampu bili su Davor Fuček (2) i Nikola Zirdum (2) dok su pogotke za Hvidru postigli Josip Pavunčec, Mario Jakovac i Vjeko Juranović.

U MNLV Požega odigran je prvi dio prvenstva odnosno prvih 9. kola. U vodstvu su Bećari koji imaju 2 boda više od Vallis Auree. U nedjelju, 17. siječanja odigrat će se sve utakmice 10. kola. Suca i zapisničara treba osigurati ekipa Euromodula Rijeka.