Požega i Elektro dom podijelili bodove u 2. kolu 1. Županijske malonogometne lige

Mali nogomet 07. prosinca 2015.

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 06. prosinca odigrane su sve utakmice 2. kola 1. Županijske malonogometne lige.

U prvom susretu Pleternica je s uvjerljivih 5:0 svladala Vladorenu. Prvi pogodak postigao je u 11. minuti Tomislav Valentić, bivši igrač pleterničke Slavije, a trenutno igrač drugoligaša Sesveta. U drugom poluvremenu po dva pogotka postigli su Valentin Gazilj i Viktor Vuksan i potvrdili visoku pobjedu Pleternice koja je jedan od glavnih kandidata za prvaka lige.

Coloremajl je rezultatom 5:2 dobio Jeronim. Poveli su Kutjevčani pogotkom Ante Budimira u 3. minuti. Izjednačenje i vodstvo Coloru donio je Antonio Šilhan s dva lijepa pogotka u 11. i 21. minuti. Već u 23. minuti Ante Budimir svojim drugim pogotkom vratio je sve na početak. Nakon toga se igralo otvoreno i obje ekipe su tražile pogodak za pobjedu i sva tri boda. Utakmicu je odlučio Jurica Marčinković pogocima u 34. i 38. minuti, a pogodak za konačnih 5:2 postigao je Božidar Banović u posljednjoj, 40. minuti.

Voditelj Alabame Marko Ferić ove godine je složio momčad koja bi nakon nekoliko drugih mjesta u Brestovac mogla konačno donijeti i naslov prvaka. Nakon što su u prošlom kolu s uverljivih 4:1 svladali Coloremajl igrači Alabame u ovom kolu su s uvjerljivih 6:2 pobijedili Grabarje. Već na poluvremenu susret je bio odlučen jer je Alabama imala vodstvo od 4:0. Tri pogotka postigao je Ivan Peharda, a po jedan su dodali Darko Marić, Tomislav Žuljević i Josip Jakovljević. Pogotke za Grabarje postigli su Jure Bošnjak i Marinko Miškić.

U susretu dva požeška kluba Elektro dom i Požega odigrali su neodlučeno 4:4. Igrači Požege imali su vodstvo od 2:0, 3:2 i 4:3 ali su uporni igrači Elektro doma svaki put uspjeli izjednačiti i doći do zasluženog boda. Pogotke za Požegu postigli su Matej Kolembus (2), Marko Zelenika i Nikola Miholić. Za Elektro dom strijelci su bili Matej Božić, Ivan Lončar, Antonio Novinc i Marko Krmpotić.

Sve utakmice 3. kola igraju se u subotu, 12. prosinca, u SD Tomislav Pirc. Sastaju se Jeronim – Grabarje (17,00), Elektro dom – Pleternica (17,45), Alabama – Požega (18,30) i Vladorena – Coloremajl (21,30).