Pizza bar Aureus Caffe bar Samson i Autodijelovi Tokić obilježili 4. natjecateljski dan pobjedama rezultatom 10:0

Mali nogomet 27. prosinca 2016.

POŽEGA – Četvrti natjecateljski dan glavnog turnira obilježili su igrači Pizza bara Aureus Caffe bara Samson i Autodijelova Tokić koji su ostvarili uvjerljive pobjede rezultatom 10:0.

Pizza bar Aureus Caffe bar Samson svladala je NK Slavoniju juniore. Pogotke su postigli Mario Pavelić (5), Valentino Podobnik (2), Josip Zeba (2) i Nikola Zeba. Istim rezultatom od 10:0 Autodijelovi Tokić su svladali Stare fenjere. Čak 8 pogodaka postigao je Tomislav Žuljević dok su po jedan dodali Tomislav Banožić i Luka Rotim.

Ostale dvije utakmice završile su rezultatom 2:1. Kutjevo je pobijedilo Klapu, a oba pogotka za pobjedu Kutjeva postigao je Stjepan Vasić (24., 27. minuta) koji je tako na najbolji način proslavio imendan. Jedini strijelac za Klapu bio je Duje Tokić (26. minuta).

Istim rezultatom Auto Robi je svladao Heldu Trgovinu građevinskog materijala koja je bila lagani favorit u ovom susretu. Auto Robi je poveo pogotkom Denisa Ružmana u 7. minuti, a za Heldu je izjednačio Marko Blašković u 20. minuti. Pobjedu Auto Robiju donio je Ante Vidović minutu prije kraja susreta.