8. kolo MNLV Požega : Bećari, Hvidra i Vallis Aurea uvjerljivi

Mali nogomet 07. prosinca 2015.

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u nedjelju, 06. prosinca odigrane su sve utakmice 8. kola Malonogometne lige veterana Požega.

Prva utakmica između Kelvina i Euromodula Rijeka završila je podjelom bodova rezultatom 3:3. Pogotke za Kelvin postigli su Milivoj Mahaček (2) i Željko Mitrović dok su strijelci za Euromodul bili Danislav Rašić, Predrag Olšak i Ivica Vidović.

U drugom susretu kola između Rampe Spin Valis i Alabame također nije bilo pobjednika. Nakon 40 minuta igre rezultat je bio 1:1. Poveli su igrači Rampe pogotkom Davora Fučeka u 5. minuti a izjednačio je Miro Raguž u 21. minuti.

Lider prvenstva ekipa Bećara očekivano je lako svladala Standard rezultatom 6:1. Pogotke za vodeću momčad lige postigli su Davor Karan (2), Ivo Papak (2), Tomislav Peharda i Draženko Kljajić. Počasni pogodak za Standard zabio je Tomislav Ivanešić.

Istim rezultatom Hvidra je bila bolja od Prvog hrvatskog redarstvenika. Četiri pogotka za Hvidru postigao je Željko Vidmar dok je dvostruki strijelac bio Mario Jakovac. Jedini pogodak za PHR postigao je Albert Tvrdy.

U posljednjoj utakmici Vallis Aurea je s visokih 8:3 svladala Pilanu Blatančić. Četiri pogotka za pobjedničku ekipu postigao je Gojko Soldo, a po jednom su se u strijelce upisali Oliver Mautner, Borislav Jukić, Zdenko Šarić i Krešimir Krešić.

Sada slijedi jednomjesečna prvenstvena stanka, a liga se nastavlja u nedjelju, 10. siječnja utakmicama 9. kola. Sastaju se Kelvin – Vallis Aurea, Bećari – Prvi hrvatski redarstvenik, Alabama – Standard , Pilana Blatančić – Rampa Spin Valis i Hvidra – Euromodul Rijeka.