Humanitarna akcija članova HPD "Sokolovac" Požega - "Dobro je učiniti dobro 2024" - blagdansko darivanje obitelji u potrebi

Planinarstvo 10. prosinca 2024.

POŽEGA – Već tradicionalno članovi Hrvatskog planinarskog društva “Sokolovac” Požega povodom nadolazećih blagdana Božića i Nove godine daruju jednu obitelj (više djece) koja je u potrebi. Ovom prilikom pozivamo sve naše članove, simpatizere i ostale građane da se uključe u akciju.

Svatko tko želi može darivati higijenske potrepštine, prehrambene artikle sol, šećer, brašno i slično te slatkiše i igračke za djecu. Paket ne mora biti velikog iznosa te svatko dariva u okviru svojih mogućnosti.

Donacije će se prikupljati 16. 12. 2024. g. (ponedjeljak)  od 18.00 do 19.00 sati u prostorijama HPD-a Sokolovac Požega (Matice hrvatske 13). Već idućeg dana se planira navedene pakete dostaviti obitelji u potrebi.

 – “Planinarstvo osim što je sreća i zadovoljstvo ujedno je altruizam i čovjekoljublje. Zato pokažimo da kao Društvo imamo veliko srca.  Još jednom velika hvala svima”. – poručili su iz HPD “Sokolovac”.

NAPOMENA: ZBOG DISTRIBUCIJE I TRANSPORTA MOLIM VAS DA POTREPŠTINE STAVITE U KARTONSKU KUTIJU I ZALIJEPITE.

Pročitano 70 puta