Subota, 07 Ožujak 2015 01:00

Poraz rukometaša Požege u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD - Rukometaši Požege poraženi su večeras u Slavonskom Brodu u utakmici 15. kola 2. Hrvatske rukometne lige Sjever od RK Brod rezultatom 28:26 (14:12).

Požežani su loše otvorili utakmicu te su Brođani već u drugoj minuti imali vodstvo od 2:0. Prvo izjednačenje dogodilo se u 12. minuti.

Nakon toga su se ekipe desetak minuta izmjenjivale u vodstvu da bi u 22. minuti rukometaši Požege došli do vodstva od 8:10. Dva razlike bilo je i četiri minute poslije, u 26. minuti (9:11).

Samu završnicu prvog dijela Požega je odigrala jako loše te je postigla samo jedan pogodak a primila čak pet te tako omogućila Brodu da se vrati u utakmicu i na odmor ode sa dva pogotka prednosti.

Najbolji u prvom dijelu bili su vratar Bubalo i Šimić koji je postigao četiri pogotka iz igre.

Na početku drugog poluvremena Šimić je sa dva brza pogotka u dvije minute izjednačio na 14:14.

Nakon toga su domaći rukometaši bili stalno u vodstvu do samog kraja utakmice.

U 57. minuti rezultat je bio 26:25 ali Brod postiže dva pogotka i odlazi na 28:25 dvije minute prije kraja. Požežani su postigli još jedan pogodak u posljednjoj minuti za konačnih 28:26.

Sudački par Emanović - Mikić sigurno se nije proslavio na ovoj utakmici te su požeški rukometaši susret završili nezadovoljni većinom njihovih odluka koje su uglavnom išle na stranu domaćih rukometaša.

U sljedećem, 15. kolu, u subotu, 14. ožujka,  u Grabrik dolazi RK Koprivnica.

Pročitano 1923 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 07 Ožujak 2015 23:07