Ispiši ovu stranicu
Utorak, 10 Ožujak 2020 01:00

Rukometaši Požege poraženi na gostovanju u Rudama kod Rudara u u 19. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

RUDE - Rukometaši Požege uvjerljivo su u nedjelju, 08. ožujka, poraženi na gostovanju u Rudama od domaćeg Rudara u 19. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Na poluvremenu Rudar je imao prednost od 5 golova (17:12) da bi susret završio s velikih 13 golova razlike (39:26).

Požega je u sredini ljestvice, na 8. mjestu sa 17 bodova, a u sljedećem kolu dočekuje Vidovec. Utakmica će se igrati u subotu, 14. 03. 2020. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Druga ekipa RK Požega je u subotu, 07. ožujka u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc svladala Spačvu II (Vinkovci) rezultatom 39:29 (20:12) u 18. kolu 3. Hrvatske rukometne lige - Istok.

Tako je ekipa mladog trenera Filipa Bešlića došla do pete uzastopne pobjede.

Marko Gelenčir je postigao 12 pogodaka, Vilim Gotal postigao je 7 pogodaka s tim da je igrao samo prvo poluvrijeme dok je Ivan Menđel skupio čak 17 obrana.

Požega II je četvrta sa 25 bodova, a u 19. kolu gostuje u Donjem Miholjcu kod Mladosti koja je na 11. mjestu sa 11 bodova.