Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 01:00

Rukometaši Požege pobijedili u gostima Županju u derbiju 7. kola 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

ŽUPANJA - Rukometaši Požege uvjerljivo su svladali Županju na njenom parketu u derbiju 7. kola 2. Hrvatske rukometne lige - Istok. Na poluvremenu su Požežani imali 3 pogotka prednosti (10:13) da bi u nastavku utakmicu tu prednost povećavali do konačnih 9 pogodaka razlike (18:27).

Marko Antunović je postigao 10 pogodaka (6 iz sedmeraca) dok je Antonio Ćosić skupio čak 14 obrana. Ključne su bile tri obrane kod rezultata 6:6 kad su se Požežani odvojili na 6:9 kao i pri kraju prvog dijela susreta.

U sljedećem, 8. kolu Požega dočekuje RK Valpovku (Valpovo). Utakmica se igra u subotu, 24. 11. 2018. s početkom u 18,00 sati. Prije toga u srijedu, 21. 11. 2018. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc požeški rukometaši igraju utakmicu 2. kola kupa protiv Slatine.

Druga ekipa Požege je svoju utakmicu 9. kola 3. Hrvatske rukometne lige - Istok odigrala još u utorak, 13. 11. 2018. u Petrijevcima gdje je od istoimenog domaćina izgubila 27:23 (13:11). U 10. kolu mladim Požežanima protivnik je RK Mikanovci. Utakmica se igra u nedjelju, 25. 11. 2018. s početkom u 16,00 sati u SD Tomislav Pirc.

RK Županja - RK Požega 18:27 (10:13)

RK Požega: Ćosić (14 obrana), Gotal 1, Grbeš, Jurković 1, Raguž 1, Polanec 3, Markanjević, Tomas, Vlašić 1, I.Antunović 3, Grgurić 6, Gelenčir, M. Antunović 10(6), Franjić (2 obrane), Tukonić 1, Rajič. Trener: Dag Kovačević.

Sedmerci: 6/6 (Marko Antunović 6/6)

Isključenja: 4 minute (Polanec 2, Grgurić 2)

Pročitano 1744 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 14:44