Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 02:00

Rukometaši Požege pobijedili Slatinu u gostima u 16. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

SLATINA - Rukometaši Požege su bili bolji od Slatine na njenom terenu u 16. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok. Igrači trenera Hrvoja Jurkovića slavili su rezultatom 24:28 iako su nakon prvog dijela utakmice zaostajali dva pogotka za domaćima (16:14). U pretposljednjem, 17. kolu Požežani dočekuju RK Nexe II (Našice). Utakmica se igra u subotu, 14. 04. 2018. s početkom u 19,30 sati.

RK Slatina - RK Požega 24:28 (16:14)

RK Slatina: Hankić 1, Horvat, Repić 1, Čurić 2, D.Nemet, Gašparović 5, F.Nemet, Mataija 7, Miličić, Venus, Dragojević 2, Bot, Frajhautm Butorac 2, Lisinski 4(3). Trener: Viktor Frajhaut.

RK Požega: Ćosić (12 obrana), Banović, Grbeš 2, Jurković 7, Tomas 2, Kiš 3(2), Obradović 6, Grgurić 2, Raguž 6(3), Mršić, Gelenčir, Tukonić, Jakić. Trener: Hrvoje Jurković.

Sedmerci: RK Slatina 3/4 (Lisinski 3/4), RK Požega 5/7 (Raguž 3/4, Kiš 2/3)

Isključenja: RK Slatina 2 minute (Butorac 2), RK Požega 6 minuta (Jurković 2+2, Obradović 2)

Suci: Miroslav Josić i Goran Radonjić (Donji Miholjac) Nadzornik: Damir Barić (Čakovec) Gledatelja: 50

Pročitano 1803 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 13:37