Ponedjeljak, 05 Ožujak 2018 01:00

Rukometaši Požege pobijedili u gostima RK Brod u 12. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

SLAVONSKI BROD - Rukometaši Požege pobijedili su RK Brod u gostima rezultatom 32:36 u 12. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok. Požežani su odigrali dobru utakmicu u kojoj su mogli  već u prvom dijelu riješiti pitanje pobjednika. Kod Požege najefikasniji su bili Ivan Antunović i Karlo Grgurić sa 9 postignutih pogodaka dok je vratar Antonio Ćosić skupio 17 obrana.

Igrači trenera Hrvoja Jurkovića i dalje su treći na ljestvici sa 18 bodova.

U sljedećem, 13. kolu Požega dočekuje šestoplasiranu Županju koja ima 12 bodova. Utakmica se igra u subotu, 10. ožujka 2018. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

RK Brod - RK Požega 32:36 (14:19)

Slavonski Brod - Sportska dvorana Brod. Gledatelja 150. Suci: Domagoj Jukić i Davor Milaković (Osijek) Nadzornik: Goran Stojanović (Osijek)

RK Brod: Krznarić, Vukadinović, Vukoje, Ferić, Matačić 1, Marić, Sarić 7, Didić, Bubalo, Poznanović 2, Alajica 2, Petrović 8, Prusina 4, Rakić, Bohm 1, Rašić 7. Trener: Saša Sertić.

RK Požega: Ćosić (17 obrana), Banović, Grbeš, Jurković 4, Raguž, Gotal, I.Antunović 9, Tomas 4, Kiš 7(3), M.Antunović 2, Obradović 1, Grgurić 9(2), Mršić, Rajić, Tukonić 2(1), Jakić. Trener: Hrvoje Jurković.

Sedmerci: RK Požega 5/6 (Grgurić 2/3, Kiš 3/3), RK Brod 1/3 (Sarić 1/1, Rašić 0/1, Didić 0/1)

Isključenja: RK Požega 8 minuta (I.Antunović 4, Grbeš 2, Kiš 2), RK Brod 4 minute (Sarić 2, Rašić 2)

Pročitano 1912 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 05 Ožujak 2018 10:41