Utorak, 05 Prosinac 2017 01:00

Rukometaši Požege u derbiju 9. kola 2. HRL - Istok poraženi na gostovanju kod Borova

VUKOVAR - Rukometaši Požege uvjerljivo su poraženi na gostovanju kod prvoplasiranog Borova rezultatom 38:24. Na poluvremenu je razlika bila velikih 10 pogodaka (19:9) a u 49. minuti rezultat je bio čak 33:14 za domaće rukometaše. Tada obje ekipe uvode mlađe igrače te su najmlađi igrači Požege zadnjih desetak minuta odigrali dobro i uspjeli smanjiti na konačnih 38:24. Treneru Hrvoju Jurkoviću i u ovom susretu su zbog ozljede nedostajala tri važna igrača,  Domagoj Kiš, Tomislav Raguž i Branislav Blagojević.

Požega je jesenski dio završila na 3. mjestu sa 12 bodova koliko ima i Slatina na 4. mjestu. Borovo je prvo sa maksimalnih 18 bodova, a drugoplasirano Nexe II ima 2 boda manje. Nastavak prvenstva predviđen je za 17. veljače 2018. kada će rukometaši Požege u sklopu 10. kola gostovati u Orahovici.

HRK Borovo - RK Požega 38:24 (19:9)

Vukovar, Sportska dvorana Borovo, gledatelja 400. Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović (Rijeka) Nadzornik: Goran Stojanović (Osijek)

HRK Borovo: B.Polchert, Vuković 1, Šamija 4, Luketić, Tuša, Pinjuh 5(1), Franić 5, Burazin 1, Radojević 5(1), Zatezalo 7, Šimatić 8(1), Vujčić, Barić, R. Polchert, Stojnović 2, Rajković. Trener: Vedran Uhlarik.

RK Požega: Ćosić (5 obrana), Džebić, Grbeš 6, Jurković 5, Mjertan, Vlašić 1, Gotal 2, Tomas 4, Obradović 5(1), Grgurić 1, Gelenčir, Mršić, Markanjević, Franjić, Tukonić, Jakić (4 obrane). Trener: Hrvoje Jurković.

Sedmerci: HRK Borovo 3/4 (Šimatić 1/2, Pinjuh 1/1, Radojević 1/1), RK Požega 1/3 (Obradović 1/1, Grgurić 0/2)

Isključenja: HRK Borovo bez isključenja, RK Požega 6 minuta (Jurković 2, Obradović 2, Gelenčir 2)

(Izvor : Rukometni klub Požega)

Pročitano 2155 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 06 Prosinac 2017 14:17