Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 02:00

Poraz rukometaša Požege na gostovanju u Slavonskom Brodu u posljednjem kolu 2. HRL - Istok

SLAVONSKI BROD - U posljednjem, 18. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok rukometaši Požege poraženi su na gostovanju kod RK Brod koji je ovom pobjedom završio na drugom mjestu dok su Požežani osvojili odlično peto mjesto.

Protiv Broda požeški rukometaši su dobro otvorili utakmicu i poveli od početka. Nakon 1:3 rezultat je povećan i na 3:6. Nakon toga kvalitetniji domaćin dolazi do brzog preokreta, a Požega punih 14 minuta nije postigla pogodaki dvije minute prije kraja je 10:8.U zadnje dvije minute prvog dijela nakon dva  dva isključenja Požege Brod na odmor odlazi sa 12:8. U drugom dijelu Brod od prve minute dominira, smiruje utakmicu i na kraju uvjerljivo pobjeđuje rezultatom 31:22.

I u ovom susretu najraspoloženiji je bio Domagoj Kiš kojij je postigao čak 10 pogodaka, Jerko Tukonić je dodao 4, a Branislav Blagojević 3. U prvom dijelu Antonio Ćosić obranio je odličnih sedam udaraca.

Požega je odlično odigrala drugi dio sezone pod vodstvom novog trenera Hrvoja Jurkovića te su u 9 susreta ostvarili 6 pobjeda i samo 3 poraza i to od tri prvoplasirane ekipe.

RK Brod – RK Požega 31:22 (12:8)

RK Požega: Ćosić, Grbeš 1, Vlašić 1, Banović 2 (1), Blagojević 3, Bajt, Kiš 10, Tukonić 4, Obradović, Kosanović, Markanjević 1 (1), I.Franjić, Gotal. Trener: Hrvoje Jurković.

RK Brod: Krznarić, Sertić, Mešter 4, Vukoje 2 (1), Janjić, Veselić, Rašić 8 (6), Marić 1, Sarić 3, Bubalo, Simeon 2, Prusina, Petrović 2, Šutalo 2, Vuković 4, Bohm 3. Trener: Saša Sertić.

Sedmerci: RK Požega 2/2 (Markanjević 1/1, Banović 1/1), RK Brod 7/8 (Rašić 6/7, Vukoje 1/1)

Isključenja: RK Požega 6 minuta (Grbeš 2, Obradović 2, Markanjević 2), RK Brod 12 minuta (Vuković 2+2+2, Sarić 2+2, Petrović 2)

Suci: Goran Cuper i Robert Kožuhar (Garešnica) Nadzornik: Ivica Golubić (Garešnica) Gledatelja: 100

(Foto : Facebook stranica RK Požega)

Pročitano 2160 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 13:54