Nedjelja, 16 Studeni 2014 01:00

Domaći poraz RK Požega 2

POŽEGA - Druga ekipa Rukometnog kluba Požega jučer je u Grabriku igrala utakmicu 8. kola 3. Hrvatske rukometne lige - Istok. Protivnik im je bio RK Feniks iz Osijeka a utakmica je završila pobjedom gostiju rezultatom 19:30. U prvom dijelu obje ekipe su se izmjenjivale u vodstvu te su na poluvremenu požeški rukometaši imali samo jedan gol minusa i rezultat je bio 12:13. Vratar Požege Ivan Franjić bio je dobro raspoložen i spriječio je da Osječani odu na odmor sa većom razlikom. U nastavku utakmice su Požežani igrali mnogo slabije u napadu te su u pola sata postigli samo sedam pogodaka i tako omogućili gostima da dođu do uvjerljive pobjede od jedanaest pogodaka razlike. U sljedećem, 9. kolu koje se igra u subotu, 22. studenog igrači trenera Hrvoja Jurkovića gostuju u Mikanovcima kod istoimenog kluba. RK Mikanovci su posljednji, dvanaesti na ljestvici i još nemaju niti boda dok je RK Požega 2 jedno mjesto ispred njih sa 2 osvojena boda.