Subota, 05 Ožujak 2016 01:00

Poraz rukometaša Požege u Garešnici

GAREŠNICA – Rukometaši Požege poraženi su na gostovanju u Garešnici od istoimenog domaćina rezultatom 32:25 u utakmici 15. kola 2. Hrvatske rukometne lige Sjever.

Požeški rukometaši odlično su otvorili susret i poveli 0:3, ali već u desetoj minuti domaćini serijom od 5:0 dolaze do 5:3. U 14. minuti rezultat je bio 6:6. Tada dolazi do pada kod Požežana i domaći rukometaši odlaze na 10:6.

Do poluvremena igrači trenera Daria Anića malo su smanjili zaostatak te prvi dio susreta završava rezultatom 14:12.

Požega je držala priključak prvih desetak minuta drugog dijela a tada dolazi do nekoliko isključenja što Garešnica koristi i odlazi na velikih 20:15.

Domaći su imali u jednom trenutku prednost i osam pogodaka ali je na kraju završilo sa sedam pogodaka razlike (32:25).

Protiv drugoplasirane ekipe lige nije se mogao niti očekivati bolji rezultat.

Požega je i nakon ove utakmice ostala na devetom mjestu, a u sljedećem, 16. kolu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc požeški rukometaši dočekuju osmoplasiranu RK Slatinu. Utakmica se igra u subotu, 12. ožujka s početkom u 18,00 sati.