Ponedjeljak, 09 Studeni 2015 01:00

Poraz rukometaša Požege u Prelogu

PRELOG - Rukometaši Požege poraženi su u subotu na gostovanju u Prelogu kod istoimenog kluba u 6. kolu 2. Hrvatske rukometne lige Sjever.

Domaći rukometaši slavili su rezultatom 27:19. Na poluvremenu je rezultat bio 14:11.

Požežani su bili ravnopravni do polovice prvog dijela, a tada su nakon 15. minute domaći rukometaši počeli stvarati razliku.

U 45. minuti Požežani su došli na dva razlike ali za više nisu imali snage.

U ostalim susretima postignuti su sljedeći rezultati : Čakovec - Borovo 36:23, Ivančica Ivanec - Nexe 2 39:25, Ludbreg - Garešnica 28:30, Viro-Virovitica - Slatina i 26:26 Brod - Vidovec 33:33.

U sljedećem, 7. kolu požeški rukometaši na svom parketu dočekuju RK Viro Viroviticu koja je osma na ljestvici sa 4 osvojena boda. Utakmica se igra u subotu, 14. studenog s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Požega je trenutno na pretposljednjem, jedanaestom mjestu sa 1 bodom. Posljednji je Ludbreg koji još nema niti boda.

Druga ekipa Požege u Orahovici je izgubila od istoimenog kluba rezultatom 34:25 (18:11) u 5. kolu 3. Hrvatske rukometne lige Istok.

Požega 2 je trenutno na osmom mjestu sa 2 osvojena boda koliko ima i posljednjeplasirani, deveti Davor.

U 6. kolu Požega 2 dočekuje RK Mladost (Donji Miholjac). Utakmica se igra u subotu, 14. studenog s početkom u 16,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Ekipa RK Požega sastavljena od dječaka rođenih 2002. godine u subotu je u SD Tomislav Pirc pobijedila Školu rukometa Dejan Krtolica iz Slavonskog Broda rezultatom 30:24 u sklopu Međužupanijske rukometne kadetske lige.

Djevojčice ŽRK Požega rođene 2002. godine koje se natječu u Međužupanijskoj rukometnoj kadetskoj ligi ovog vikenda su gostovale u Vukovaru gdje su bile bolje od istoimenog domaćina i pobijedile rezultatom 6:18.

Pročitano 1880 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 10 Studeni 2015 12:00