Petak, 26 Listopad 2018 02:00

Stolnotenisači Požege u Osijeku pobijedili Olimpiju i Vodovod II u 2. kolu 1. Hrvatske stolnoteniske lige - Istok

OSIJEK - Stolnotenisači Požege proteklog vikenda su gostovali u Osijeku gdje su u 2. kolu 1. Hrvatske stolnoteniske lige - Istok ostvarili dvije važne pobjede. U prvoj utakmici ostvarena je laka pobjeda protiv povratnika u ligu Olimpije. Prvo ime tog susreta bio je Tomislav Biber, novo pojačanje Požege koji je ostvario dvije pojedinačne pobjede, a treću u paru s Franom Mihaljevićem.

Nakon toga je ostvarena pobjeda protiv ekipe Vodovod 2 rezultatom 3:4. To je prva pobjeda požeških stolnotenisača nad ovom ekipom u tri sezone koliko se međusobno natječu u prvoj ligi i to nakon 3 sata i 50 minuta igre. Tomislav Biber je u svom prvom nastupu za Požegu imao skor iz dvije utakmice 4:0, a pobijedio je i Dominika Dražića koji je prvi igrač Vodovoda 2. U utakmici protiv Vodovoda odlučujuća je bila pobjeda juniora Luke Kovačevića nako što je izvukao 0:2 u setovima i 9:10 u 3. setu. Kovačević je tako ostvario pobjedu u 5. setova za ukupnu pobjedu Požege.

Požežani su prvi na ljestvici sa 6 bodova, 3 pobjede u 3 utakmice i 12:4 meč razlikom. U 3. kolu STK Požega će u subotu, 03. 11. 2018. u maloj dvorani SD Tomislav Pirc dočekati sedmoplasirani STK Sračinec (11,00 ) i STK Mihovljan (17,00) koji je drugi na ljesvici, a također ima maksimalnih 6 bodova.

Pročitano 1760 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 26 Listopad 2018 12:48