Ponedjeljak, 09 Listopad 2017 02:00

Tomislav Bartulović (BBK Body Art) drugi u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji na "Zagreb Openu 2017."

ZAGREB - U subotu, 07. listopada održano je natjecanje "Zagreb Open 2017." na kojem je BBK Body Art Požega imao jednog novog natjecatelja. To je Tomislav Bartulović koji je nastupio u kategoriji physique juniori i physique seniori visoka.

U obje kategorije osvojio je odlično 2 mjesto i donio sebi i klubu Body Art dva srebra. Tomislavu je ovo prvo natjecanje, ali prikazao je odličnu formu i zasluženo osvojio dvije titule vice prvaka. Dogodila se jedna zanimljivost, koja dobro pokazuje neizvjesnost natjecanja, Tomislav je izgubio u juniorskoj kategoriji od natjecatelja kojeg je, samo pola sata kasnije, pobijedio u seniorskoj kategoriji.

Tako da je prvi junior završio kao treći senior, dok je Tomislav u obje kategorije bio drugi. Njegov trener Robert Međugorac je više nego zadovoljan formom i sportskim stavom koji je Tomislav prikazao kroz kompletno natjecanje.