Ponedjeljak, 02 Ožujak 2015 01:00

Sokoli osvojili bod u Vukovaru

VUKOVAR - Odbojkaši Sokola u subotu, 28. veljače gostovali su u Vukovaru gdje su odigrali zaostalu utakmicu 11. kola 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok. OK Sokol poražen je rezultatom 3:2 (21:25, 19:25, 25:16, 25:12, 16:14).

Ekipu zbog bolesti nije vodio trener Ante Šunjo pa je i to jedan od važnijih razloga zašto su Sokoli poraženi iako su imali vodstvo od 0:2 u setovima.

U treći set Požežani su ušli previše opušteno težeći atrakciji te su se domaći igrači odmah odvojili na 6 poena razlike, a tu prednost Sokoli do kraja seta nisu uspjeli stići.

Niti u četvrtom setu požeški odbojkaši nisu mogli pronaći igru s početka utakmice.

Odbojkaši Vukovara su u petom setu kod rezultata 14:11 imali tri meč lopte koje su Sokoli spasili.

Nakon toga su Vukovarci dobili meč kada su Požežani napravili servis pogrešku.

Sokoli su ipak uspjeli osvojiti jedan bod iako ostaje žal za pobjedom kojoj su bili vrlo blizu.

U sljedećem kolu u Grabriku gostuje OK Borovo 2.

U toj utakmici očekuje se sigurana pobjeda OK Sokol jer su gosti mlada ekipa koja se nalazi na posljednjem mjestu.

U tom susretu trener Šunjo moći će dati priliku i svojim mlađim igračima koji do sada nisu puno igrali.

Pročitano 1958 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 02 Ožujak 2015 10:56