Utorak, 05 Studeni 2019 01:00

Vallisice poražene od ŽOK Ferivi Višnjevac u 3. kolu 1.B Hrvatske odbojkaške lige Istok

POŽEGA - Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea poražene su na svom parketu od ŽOK Ferivi Višnjevac rezultatom 1:3 (25:21, 11:25, 7:25, 19:25) u setovima u 3. kolu 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok. Požežanke su dobro otvorile susret i osvojile prvi set ali su nakon toga stale i izgubile preostala tri seta u susretu koji je trajao 82 minute. S istim protivnikom Vallisice će u gostima igrati i finale Kupa regije Istok, a ta utakmica trebala bi se odigrati do kraja studenog.

ŽOK Vallis Aurea je nakon 3. kola na pretposljednjem, 7. mjestu bez bodova uz utakmicu manje jer je domaća utakmica 1. kola s Vinkovcima bila odgođena.

U 4. kolu požeške odbojkašice gostuju u Slavonskom Brodu kod OK Posavine Brod, a utakmica se igra u nedjelju, 10. studenog 2019. s početkom u 15,00 sati u Sportskoj dvorani Brod. Vallisice će pred svojim navijačima ponovno igrati u 5. kolu kada će ugostiti OK Koloniju (Slavonski Brod) (24. 11.)

Nakon prve ekipe kluba u nedjelju, 03. studenog u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc igrala je druga ekipa ŽOK Vallis Aurea koja je poražena rezultatom 0:3 (16:25, 11:25, 12:25) u setovima od ŽOK Vitez 11 (Antunovac) u susretu 3. kola 3. Hrvatske odbojkaške lige.

Mlade Vallisice su još bez bodova, trenutno na posljednjem, devetom mjestu Slavonske lige, a u 4. kolu gostuju u Belom Manastiru kod ŽOK Baranje, a utakmica se igra u subotu, 9. studenog 2019. s početkom u 12,00 sati.

Pročitano 1329 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 05 Studeni 2019 09:19