Ponedjeljak, 01 Prosinac 2014 01:00

Poraz OK Sokol u Valpovu

VALPOVO - Odbojkaši OK Sokol gostovali su u nedjelju, 30. studenog u 7. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok u Valpovu. Požeški Sokoli poraženi su od domaće OK Valpovke rezultatom 3:1 (20:15, 15:20, 25:18, 25:23) u setovima. Valpovčani su tradicionalno neugodan suparnik našim odbojkašima koji ih do sada nikad nisu uspjeli pobijediti. U ovom ogledu Požežani su pružili dobar otpor i bili blizu ulasku u peti set čime bi osvojili barem jedan bod. U prva dva seta ekipa trenera Ante Šunje igrala je dobro ali je malo podbacila u trećem setu kada je već na početku gubila 9:2. U četvrtom setu igralo se poen za poen te su Sokoli pri kraju seta imali i vodstvo od 21:22. Pri tom rezultatu domaći trener uzeo je timeout i set je ipak otišao na stranu domaćih igrača. Požeški klub je trenutno peti na ljestvici sa 9 osvojenih bodova. U sljedećem, 8. kolu u subotu, 06. studenog OK Sokol u Grabriku je domaćin ekipi MOK "Brod II" (Slavonski Brod).

Rezultati 7. kola :

MOK MURSA OSIJEK II - slobodna

HOK BOROVO  VUKOVAR II - MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno

OK ZRINSKI Nuštar - MOK VUKOVAR 3:0 (25:14,25:20,25:20)

OK VALPOVKA - OK SOKOL 3:1 (25:20,20:25,25:18,25:22)

MOK BROD II - MOK MURSA OSIJEK III 2:3 (17:25,25:20,25:23,18:25,12:15)