Subota, 29 Studeni 2014 01:00

Domaći porazi ŽOK Vallis Aurea 2 i OK Požega

POŽEGA - U Grabriku su danas odigrane dvije utakmice 7. kola 3. Hrvatske odbojkaške lige (Slavonska liga) u kojima su obje naše ekipe poražene. U prvoj utakmici druga ekipa ŽOK Valis Aurea poražena je od treće ekipa ŽOK Osijek 06 rezultatom 1:3 u setovima iako su Požežanke osvojile prvi set (25:17, 11:25, 21:25, 18:25). Nakon te utakmice svoju utakmicu 7. kola trebale su odigrati igračice OK Požega protiv ŽOK Našice. Jedna igračica Požege se ozlijedila na zagrijavanju pa je tijekom prvog seta samo stajala na terenu. Trener Zdravko Kovačević na raspolaganju je imao samo 6 igračica. Prvi set gošće su dobile 7:25 a druga dva bez borbe 0:25, 0:25. Tako je OK Požega poražena rezultatom 0:3 u setovima te još nema niti jedne pobjede i nalazi se na posljednjem, desetom mjestu Slavonske lige - skupina B. U nedjelju, 30. studenog s početkom u 13,00 sati OK Požega u Grabriku igra zaostalu utakmicu 5. kola protiv ŽOK Donji Miholjac.

Pročitano 1829 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 30 Studeni 2014 13:03