Ponedjeljak, 30 Listopad 2017 01:00

Ekipa Obrtničke škole osvojila 2. Memorijalni odbojkaški turnir "Verica Rebrina"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je održan 2. Memorijalni odbojkaški turnir "Verica Rebrina" na kojem je nastupilo 7 ženskih rekreativnih ekipa.

Prvo mjesto osvojila je ekipa Obrtničke škole koja je u finalu pobijedila Požegu koja je osvojila prvi Veričin memorijal održan 2016. godine. Za Obrtničku su igrale Katica Mihaljević, Jelena Grabusin, Ivana Hofman, Melita Glavaš, Mojca Klarić, Anita Šakić-Lukić, Dubravka Vukoje, Marija Matić,  Antonija Janček i Željana Mikić. Treće mjesto osvojila je ekipa Bolnice koja je bila bolja od Policije.

Sve ekipe su dobile priznanja za sudjelovanje, a najbolje četiri ekipe i pehare koje im je uručila Veričina kćer Ivana Koretić. Utakmice su sudili požeški odbojkaški suci Ruda Đurčević i Milan Trgovčić

Turnir je organizirao Požeški športski savez pod pokroviteljstvom Grada Požege. Veričin memorijal bio je uvertira za novu sezonu Ženske odbojkaške lige Požega koja kreće u nedjelju, 12. studenog 2017. U 1. kolu sastaju se Papuk - Jakšić (18,00), Obrtnička - Vallis Aurea (18,00) i Bolnica - Policija (19,00). Slobodna je ekipa Požege koja brani naslov prvaka ŽOL Požega.

II. MEMORIJALNI ODBOJKAŠKI TURNIR „VERICA REBRINA“

Požega, Sportska dvorana Tomislav Pirc, 29. 10. 2017.

Četvrtfinale

Obrtnička – Vallis Aurea 2:0 (15:7, 15:9)

Obrtnička – Požega 2:0 (15:13, 15:13)

Pročitano 2696 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 30 Listopad 2017 12:57