Utorak, 14 Ožujak 2017 01:00

Sokoli poraženi od MOK Željezničar II u susretu 14. kola 2. Nacionalne odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - U 14. kolu 2. Nacionalne odbojkaške lige - istok odbojkaši Sokola pružili su iznimno dobru partiju protiv drugoplasirane ekipe lige MOK Željezničara II (Osijek), ali su na kraju poraženi rezultatom 2:3 (25:22, 27:25, 18:25, 17:25, 7:15) u setovima.

Sokol je u prva dva seta odlično odigrao, iako su u oba seta bili u zaostatku četiri poena, no na kraju preokrenuli rezultat i priveli ga u svoju korist. Međutim, u trećem setu došlo je do opuštanja, poremetili su ritam da bi u četvrtom setu "voda u ušima" dovela do gubitka seta. Sokol je vodio 20:17, ali je Željezničar II napravio seriju od 5 poena. Peti set je uvijek lutrija i premda su domaći poveli 4:1, protivnik je uspio preokrenuti i pobijediti s 15:7.

- "Željezničar II je iskusniji sastav, koji vodi izbornik kadetske reprezentacije Hrvatske Zvonimir Bogdanović i s njim su nas uspjeli taktički "dobiti". Izdvojio bi od naših igrača Eugena Aleksića i Nikolu Šostara koji su odlično odigrali, a vrlo su mladi dečki i s time su pokazali da Sokol ne treba brinuti za budućnost", rekao je predsjednik Sokola Krešimir Prpić.

Sokoli su trenutno na 7. mjestu sa 17 bodova (5 pobjeda, 10 poraza), a u sljedećem, 15. kolu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc igraju protiv MOK Mursa Osijek II koja je osma na ljestvici sa 9 bodova. Utakmica se igra u subotu, 18. ožujka s početkom u 15,00 sati.

(Tekst i foto : Požeški dnevnik.hr)

Pročitano 1872 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 14 Ožujak 2017 13:58