Utorak, 14 Ožujak 2017 01:00

Vallisice u gostima pobijedile OK Belišće u susretu 10. kola 1.B Nacionalne odbojkaške lige - Istok

BELIŠĆE- Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea ostvarile su i treću pobjedu u nastavku sezone 1.B Nacionalne odbojkaške lige - Istok. Vallisice su u u 10. kolu u Belišću svladale istoimenog domaćina rezultatom 0:3 (16:25, 10:25, 26:28) u setovima. Požežanke tako u nastavku sezone imaju maksimalan učinak i još nisu izgubile niti seta u pobjedama nad Posavinom, Kolonijom i Belišćem.

Igračice trenerice Ane Đurčević Paukner trenutno su na četvrtom mjestu sa 14 osvojenih bodova (5 pobjeda, 4 poraza)

U narednom, 11. kolu požeške odbojkašice u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc dočekuju ŽOK Vinkovci čije su igračice druge na ljestvici sa 20 bodova. Utakmica se igra u nedjelju, 19. ožujka s početkom u 15,00 sati.

Predigru ovom susretu odigrat će druga ekipa ŽOK Vallis Aurea koja u 12,30 sati protiv OK Kolonija II (Slavonski Brod) igra prvenstveni susret Slavonske odbojkaške lige.

Pročitano 1979 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 14 Ožujak 2017 13:47