Ponedjeljak, 24 Listopad 2016 02:00

Održan 1. Memorijalni odbojkaški turnir "Verica Rebrina"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je održan 1. Memorijalni odbojkaški turnir "Verica Rebrina" na kojem je nastupilo 12 ženskih rekreativnih ekipa. Ispred organizatora Požeškog športskog saveza turnir je otvorio glavni tajnik Željko Mitrović dok je Veričina kćerka Ivana Koretić svakoj ekipi uručila priznanje za sudjelovanje.

Od 15,30 do 21,30 sati odigrano je ukupno 20 utakmica, a igralo se na 1 set do 25 poena. Ekipe su bile razvrstane u 4 skupine po 3 ekipe, a iz svake skupine dvije najbolje ekipe plasirale su se u četvrtfinale. Prvo mjesto osvojila je ekipa Požege koja je u finalu svladala Papuk dok je treće mjesto osvojila ekipa Nove Gradiške koja je bila bolja od Policije.

Pehare za prva četiri mjesta ekipama je uručila Ivana Koretić. Sve utakmice vodili su požeški odbojkaški suci Damir Potočnjak, Karlo Janček i Milan Trgovčić.

Tako je prvi 1 MOT "Verica Rebrina" osvojila upravo njena ekipa s kojom je Verica Rebrina kao igračica i voditeljica osvojila 4 naslova prvaka Ženske odbojkaške lige Požega. Za ekipu Požege igrale su Marijana Devčić, Suzana Ivanković, Snježana Potočnjak, Nikolina Baketarić, Samantha Krstanović, Andrea Kamenčak, Katarina Horvatović, Marijana Puntarić, Ana Đurčević Paukner i Ivana Koretić.

Ekipe koje su nastupile na turniru skupile su ukupno 3.800 kuna koje su po završetku turnira uručili Veričinoj kćerki Ivani koja je nedavno završila studij Arhitekture i trenutno je nezaposlena. Bila je to jedna lijepa i humana gesta igračica koje su nastupile na ovom turniru.

Veričin Memorijal bio je uvertira za novu sezonu Ženske odbojkaške lige Požega čije se 1. kolo igra u nedjelju, 30. listopada od 18,00 do 20,00 sati.

I. MEMORIJALNI ODBOJKAŠKI TURNIR „VERICA REBRINA“

Požega, Sportska dvorana Tomislav Pirc, 23. 10. 2016.

Rezultati turnira

Utakmice po skupinama

Hrvatske šume – HZZO 1:0 (25:22)

Jakšić – Papuk 0:1 (15:25)

Nova Gradiška – Policija 0:1 (23:25)

Bolnica – Obrtnička 0:1 (18:25)

Vallis Aurea – Hrvatske šume 1:0 (25:23)

Policija – Obrtnička 1:0 (26:24)

Nova Gradiška – Slavonski Brod 1:0 (25:20)

Požega – Papuk 1:0 (25:20)

Pročitano 2987 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 24 Listopad 2016 14:08