Ponedjeljak, 27 Listopad 2014 01:00

Pobjeda ŽOK Vallis Aurea u Karlovcu

KARLOVAC - Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea koje se od ove sezone natječu u 1. B ligi pobijedile su jučer na gostovanju u Karlovcu istoimeni klub rezultatom 2:3 u setovima (25:16, 25:22, 16:25, 20:25, 4:15). Požežanke su prva seta gubila ali su uspjeli preokrenut tijek utakmice i ostvariti važnu pobjedu s kojom su trenutno na drugom mjestu prvenstvene ljestvice. U sljedećem kolu u Grabriku, u nedjelju, 02. 11. u Grabriku s početkom u 20,00 sati dočekuju OAK Osijek . Trenerica Ana Đurčević Paukner nakon utakmice je izjavila : "Što se tiče igre mogu reći da sam zadovoljna što smo nakon 2:0 u setovima za domaćina, preokrenuli igru, pobijedili i osvojili nova dva boda. Cure su u prva dva seta bile stisnute, uplašene i nisu pokazale što znaju i razumijem ih jer je ovo svima nama neko novo iskustvo, novi klubovi, nove protivnice, pune dvorane navijača. Nakon prilagodbe koje su imale u ostalim setovima cure su pokazale odličnu igru, borbenost odnosno jednu jako lijepu odbojku. Nikoga ne bi posebno izdvojila jer su sve jednako zaslužne za ovu pobjedu. Ovim putem pozivam ljubitelje odbojke da nas u nedjelju dođu podržati u Grabrik u prvoj službenoj utakmici u 1. B Hrvatskoj odbojkaškoj ligi na domaćem terenu".

Pročitano 2017 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 27 Listopad 2014 12:49