Nedjelja, 03 Svi 2015 02:00

Pobjeda Požege, remiji Dinama i Lipe

POŽEGA - Sve utakmice 18. kola 1. Županijske nogometne lige bile su na programu danas.

U Mihaljevcima na Igralištu Grabovac sastala su se dva požeška kluba, Croatia i Požega. Gosti su na poluvremenu imali vodstvo od 0:2. Prvi pogodak postigao je Andrej Miler dok je drugi pogodak bio autogol. Pred kraj utakmice iz jednog kontranapada Nikola Miholić potvrdio je pobjedu gostiju i postavio konačnih 0:3. Croatia je imala dvije vratnice i nekoliko dobrih prilika koje nije iskoristila.

Dinamo je u Buku osvojio bod nakon što je cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje. Vidovčani su pred kraj uakmice došli i u vodstvo od 0:1 ali je susret na kraju završio podjelom bodova rezultatom 1:1.

Lipa je na svom terenu u Staroj Lipi protiv lidera Slavena (Gradac) osvojila treći bod ovog proljeća. Utakmica je završila rezultatom 2:2.

U ostalim susretima Papuk je svladao Tim osvježenje 2:1 iako su gosti imali vodstvo, Mladost je u Pavlovcima dobila Kaptol sa 2:0 dok je Kutjevo uvjerljivo svladalo Slogu (Trenkovo) s visokih 6:1.

Slaven je i dalje u vodstvu i ima bod više od drugoplasiranog Dinama.

BSK Buk je i dalje u borbi za naslov iako su danas propustili veliku priliku da se približe Slavenu na samo jedan bod.

Jedna od te tri ekipe bit će novi prvak.

Kaptol i Tim osvježenje su današnjim porazima ispali iz borbe za prvo mjesto.

U sljedećem 19. kolu dvije utakmice se igraju u subotu, 09. svibnja kada se sastaju Požega - Papuk (17,30), Tim osvježenje - Slaven (19,30).

Ostali susreti igraju se u nedjelju, 10. svibnja s početkom u 17,30 sati. Sastaju se BSK Buk - Lipa, Dinamo - Kutjevo, Sloga - Mladost i Kaptol - Croatia.