Četvrtak, 25 Rujan 2014 02:00

Kadetski kup NS PSŽ : Poraz NK Požege, pobjeda ŠNK Slavonije

Na Igralištu NK Požega odigrana je danas kadetska utakmica kupa Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije u kojoj su se sastali NK Požega i NK Slavija (Pleternica). Domaći igrači već su na samom početku utakmice došli u vodstvo pogotkom Josipa Vukovića ali su gosti sa dva brza pogotka Ivana Vidmara u 6. i Luke Terzića u 12. minuti stavili stvari na svoje mjesto. Do kraja poluvremena Pleterničani su još jednim pogotkom Vidmara povećali vodstvo na 1:3. U drugom dijelu otpor mlađih igrača Požege postao je još slabiji pa su gosti postigli još četiri pogotka. U drugom susretu koji se danas igrao u Lipiku kadeti ŠNK Slavonije ostvarili su pobjedu protiv domaćeg NK Lipik 1925 rezultatom 0:5. Tri pogotka postigao je Marko Karačić a po jedan su dodali Matej Poljaković i Ivan Tomić. Tako će se u finalu kadetskog kupa na nivou županije sastati NK Slavija i ŠNK Slavonija. U finalu pionirskog kupa igrat će ŠNK Slavonija (koja je u utorak svladala NK Dinamo Vidovce sa 8:0) i NK Hajduk Pakrac (koji je na svom terenu sa 5:0 u srijedu bio bolji od NK Slavije Pleternica).

NK POŽEGA - NK SLAVIJA (Pleternica) 1:7 (1:3)

Požega, Igralište NK Požega, 25. 09. 2014., sudac : Davor Banović, pomoćnici : Grga Tunjić i Marcel Brkić

STRIJELCI : 1:0 Vuković (2), 1:1 Vidmar (6), 1:2 Terzić (12), 1:3 Vidmar (29), 1:4 Soldo (56), 1:5 Knezović (62), 1:6 Hruškar (76), 1:7 Vidmar (79)

POŽEGA - T. Mršić, Nikolić (od 41. Jardas), Bezjak, D. Mršić, Prevolšek, Herceg, Škoda, Brus, Zeljko (od 41. Perak), Vojtulek, Vuković, trener : Goran Jurković

SLAVIJA - Bošnjak, Marjanović (od 60. Biondić), T. Martinović (od 44. Hruškar), Pavić (od 50. Renka), Kozar, Soldo, Vuksan, Keč (od 53. M. Martinović), Bognar, Terzić (od 56. Knezović), Vidmar, trener : Petar Čuljak

Žuti kartoni : D. Mršić (19) / Soldo (25)

Igrač utakmice : Ivan Vidmar

Pročitano 1992 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 25 Rujan 2014 20:45