Petak, 25 Listopad 2019 02:00

Pioniri Slavonije u četvrtfinalu Kupa regije Istok poraženi na gostovanju kod Marsonie u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD - Stariji pioniri Slavonije jučer su gostovali kod Marsonie (Slavonski Brod) u četvrtfinalu kupa regije. Igrači trenera Gorana Jurkovića poraženi su rezultatom 3:2, a od 57. minute su imali igrača manje jer je isključen Toni Barišić. Pogotke za Slavoniju postigli su Luka Fahr u 25. minuti za vodstvo od 0:1 i Ivan Lončarević u 70. minuti za konačnih 3:2 (iako je u zapisniku krivo navedeno da je strijelac bio Matej Mihelec).

Tako se nažalost samo pioniri Slavonije nisu plasirali u polufinale regionalnog kupa dok su kadeti i juniori to osigurali uvjerljivim domaćim pobjedama nad Slogom (Nova Gradiška) i Marsoniom (Slavonski Brod).

Kadeti Slavonije će u polufinalu gostovati kod Cibalie (Vinkovci), a u drugom polufinalu sastaju se Đakovo Croatia i prvoligaš Osijek.

Juniori Slavonije će gostovati u Osijeku kod Grafičara Vodovod. Pobjednik tog susreta u finalu će igrati protiv prvoligaša Osijeka.

Pročitano 1520 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 25 Listopad 2019 14:54