Četvrtak, 09 Svi 2019 02:00

Selekcije 2005. i 2006. godišta Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije pobijedile selekcije Nogometnog saveza Vukovarsko - srijemske županije

POŽEGA - Na glavnom terenu NK Požega na Sportsko-rekreacijskom centru u utorak, 07. 05. 2019. su odigrane dvije selektivne utakmice između ekipa Nogometnog saveza Požeško - slavonske županijei Nogometnog saveza Vukopvarsko - srijemske županije.

U prvom susretu igrali su ekipe 2006. godišta, a pobjedu je ostvarila ekipa NS PSŽ rezultatom 2-1 (2-0). Požešku selekciju u vodstvo je doveo Moreno Komora u 13. minuti, a vodstvo je povećao Leon Kaurin sedam minuta poslije. Rezultatom 2:0 završilo je prvo poluvrijeme.

Gosti su u drugom dijelu preko Marka Barinića smanjili na 2:1 u 47. minuti ali se do kraja utakmice rezultat više nije mijenjao.  Ekipu NS PSŽ 2006. godišta vodili su treneri Goran Jurković (Slavonija Požega) i Ivor Podunavac (Lipik 1925).

U drugoj utakmici između ekipa 2005 godišta također je pobjeda pripala NS PSŽ rezultatom 4-3 (1-3). Gosti su došli do vodstva od 0:2 pogodcima Maria Marića u 9. i Dominika Tomića - Ivičića u 18. minuti. Na 1:2 smanjio je Luka Obućina u 19. minuti. U 28. minuti Luka Jakšić zabio je za 1:3 i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku susreta požeška selekcija je postigla 3 pogotka i napravila veliki preokret kojim su došli do pobjede. Pogotke su postigli Luka Majstorović (45), Stjepan Dietzman (50) i Toni Barišić (64). Ekipu NS PSŽ 2005. godišta vodili su treneri Nevio Berdi (Slavonija Požega) i Darko Kelemen (Hajduk Pakrac).

Sa požeškim selekcijama bili su i županijski instruktor za mladež Siniša Grubišić i tajnik NS PSŽ Damir Bognar koji su i organizirali ove selektivne utakmice. Gostujuće selekcije vodio je instuktor NS VSŽ Goran Meštrović, a nazočan je bio i područni instuktor Marin Smoje.

Pročitano 2943 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 09 Svi 2019 11:11