Petak, 19 Listopad 2018 02:00

Županijske nogometne selekcije 2005. i 2006. godišta gostovale kod Osječko - baranjskih selekcija

POŽEGA / OSIJEK - Nakon što su 01. 10. u Požegi igrale protiv Vukovarsko - srijemskih županijskih selekcija, u utorak, 16. listopada Požeško - slavonske županijske nogometne selekcije 2005. i 2006. godišta gostovale su u Osijeku kod Osječko - baranjskih županijskih selekcija.

Selekcija 2005. godišta poražena je rezultatom 2:0 dok je selekcija 2006. godišta pobijedila rezultatom 1:3. Nakon što su na poluvremenu gubili 1:0 pogotkom Leona Bakača (Našk Našice) iz 4. minute u drugom dijelu su igrači naše županijske selekcije zaigrali bolje, postigli 3 pogotka i došli do pobjede. Strijelci su bili Marko Tajs (Slavonija Požega) u 45., Tvrtko Janković (Dinamo Vidovci) u 50. i Marin Šarić (Slavija Pleternica) u 53. minuti.

Sa selekcijama su išli treneri Siniša Grubišić (Hajduk Pakrac), Ivor Podunavac (Lipik 1925), Nevio Berdi i Goran Jurković (Slavonija Požega) i tajnik NS PSŽ Damir Bognar.

Tijekom idućeg tjedna požeške selekcije odigrat će još utakmice s Brodsko - posavskom županijom. Nakon toga će se napraviti širi popis igrača iz 4 slavonske županije koje će u srijedu, 07. 11. 2018. u Osijeku međusobno odigrati trening utakmicu. Nakon toga će se napraviti popis igrača koji će predstavljati našu regiju odnosno Nogometno središte Osijek na završnoj državnoj selekciji.

Pročitano 2417 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 19 Listopad 2018 14:03