Subota, 29 Rujan 2018 02:00

Slavonija odigrala neodlučeno, 1:1 sa Zrinskim (Jurjevac) u 7. kolu 3. HNL - Istok

POŽEGA - Nogometaši Slavonije odigrali su neodlučeno, 1:1 protiv Zrinskog (Jurjevac) u 7. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok. Već u 2. minuti Krešimir Šinko zabio je za vodstvo gostiju nakon jedne pogreške obrane domaćih. Slavonija je izjednačila iz jedanaesterca u 30. minuti kojeg je sigurno izveo kapetan Mario Majstorović.

U sljedećem kolu Požežani gostuju u Ždralovima kod Mladosti (06. 10.), a pred svojim navijačima će ponovno igrati za dva tjedna kada će u 9. kolu ugostiti Vukovar 1991. Utakmica se igra u subotu, 13. 10 s početkom u 15,00 sati.

Ostali rezultati 7. kola: Bjelovar - Slavija 6:2, Koprivnica - Mladost 4:1, Marsonia - Vukovar 1991 3:2, Vihor - Bedem 0:0, Đakovo Croatia - Belišće 2:3. Sutra igraju Cibalia - Oriolik i Čepin - Sloga.

SLAVONIJA - ZRINSKI 1:1 (1:1)

POŽEGA, Stadion Slavonije, gledatelja 200, sudac : Filip Hirš (Varaždin), pomoćnici : Miro Hantak (Vinica) i Siniša Fajfarić (Varaždin). Delegat : Nenad Horvat (Bjelovar)

STRIJELCI: 0:1 Šinko (2), 1:1 Majstorović (30-11m)

SLAVONIJA –Rezo, Nikolaš, Neruda, Majstorović, Marčetić (od 69. Plešić), Šulc (od 46. Grbeš), Žuljević, Peharda, Bojić, Božić (od 59. Sokić), Smojvir. Trener : Milan Tomljenović

ZRINSKI- Stipanović, Mihaljević, Fehir, Pranjić, Bagarić, Lukačević (od 75. Galić), Dos Santos, Stanušić (od 54. P. Kovačević), Majdiš, Šinko (od 80. Kvesić), Kukučka. Trener : Antun Labak

Igrač utakmice : Mario Majstorović

Pročitano 2405 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 29 Rujan 2018 18:32