Ponedjeljak, 10 Rujan 2018 02:00

Slavonija poražena na gostovanju u Koprivnici u 3. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

KOPRIVNICA - Nogometaši Slavonije  poraženi su na gostovanju u Koprivnici  kod istoimenog domaćina u 3. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok. Prvo poluvrijeme je prošlo bez pogodaka, a domaći su poveli u 59. minuti pogotkom Lea Kovačića.

Igrač Slavonije Krešimir Plešić je ušao u igru u 54. minuti, a u 70. je dobio izravan crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača u prekidu igre. Požežani su samo dvije minute bili s igračem manje jer je u 72. minuti zbog drugog žutog kartona isključen Krunoslav Srbljinović. U 89. minuti pobjedu Koprivnice potvrdio je Bojan Tucaković

Rezultati utakmica 3. kola 3. HNL - Istok (08. i 09. 09. 2018.) : Bjelovar - Zrinski 0:1 Cibalia - Vukovar 1991 3:0 Đakovo Croatia - Bedem 2:0 Marsonia - Vihor 5:2 Slavija - Oriolik 2:0 Sloga - Belišće 2:2, Koprivnica - Slavonija 2:0, Čepin - Mladost 3:1.

Slavonija je nakon tri odigrana kola na pretposljednjem, 15. mjestu sa 2 boda. U sljedećem, 4. kolu momčad trenera Milana Tomljenovića ponovno gostuje, a protivnik im je Oriolik (Oriovac). Utakmica se igra u subotu, 15. rujna s početkom u 17,00 sati. Pred svojim navijačima "Plavi s Orljave" će ponovno igrati u 5. kolu, u subotu, 22. rujna kada će s početkom u 16,30 sati na svom Stadionu ugostiti Vihor (Jelisavac)

KOPRIVNICA - SLAVONIJA 2:0 (0:0)

KOPRIVNICA, Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", gledatelja 50, sudac : Filip Hirš (Varaždin). Pomoćnici : Jurica Šprem (Varaždin) i Miro Hantak (Vinica)

STRIJELCI : 1:0 Kovačić (59), 2:0 Tucaković (89)

KOPRIVNICA - Slukić, Tucaković, Tuba, K. Srbljinović, T. Srbljinović, Gregurina, Kovačić (od 92. Azenić), Kolar (od 93. Rengel), Kudumija, Silva, Vrkić (od 86. Jagarinac). Trener : Vedran Medenjak.

SLAVONIJA - Rezo, Neruda, Majstorović, Marčetić (od 54. Plešić), Karačić (od 57. Grbeš), Šulc, Žuljević (od 80. Bojić), Sokić, Peharda, Božić, Smojvir. Trener : Milan Tomljenović

CRVENI KARTONI : Srbljinović (72) / Plešić (70)

Pročitano 2073 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 10 Rujan 2018 14:09