Ponedjeljak, 21 Svi 2018 02:00

U Velikoj se sutra (utorak, 22. 05.) s početkom u 19,00 sati igra finale Županijskog nogometnog kupa između Slavije i Slavonije

VELIKA - U utorak, 22. 05. 2018. s početkom u 19,00 sati na Stadionu u Velikoj odigrat će se finalna utakmica Županijskog nogometnog kupa između Slavije (Pleternica) i Slavonije (Požega). Domaćin u ovom susretu je Slavija koja će nastupiti u plavoj garnituri dok će Požežani igrati u rezervnoj, bijeloj garnituri. Ako nakon 90 minuta ne bude pobjednika, nema produžetaka već se odmah izvode jedanaesterci.

Ovo je treća godina kako se igra samo jedna finalna utakmica. Prije dvije godine u Vidovcima je Slavija nakon jedanaesteraca svladala Slavoniju dok je prošle godine u Kutjevu Slavonija nakon 90 minuta bila bolja i pobijedila 2:0.

Igrači i uprave oba požeško-slavonska trećeligaša kao i službene osobe finala će ostati nakon utakmice na zajedničkom druženju i večeri u organizaciji NK Papuk i Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije.

Pročitano 2161 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 21 Svi 2018 15:04